INFORMACE PRO DIVÁKY, KTEŘÍ KOUPILI VSTUPENKY NA VÁNOČNÍ KONCERT 4 TENOŘI VE FORUM KARLÍN 

 OD SPOLEČNOSTI TICKET ART

Vážené divačky, vážení diváci.

Jak možná víte, společnost Ticket Art je aktuálně v konkursu. Pokud jste u této společnosti koupili vstupenky na Vánoční galakoncert 4 Tenoři, který se měl původně konat 12.12.2020 v pražském Forum Karlín a byl vlivem vládních opatření přeložen na sobotu 11. prosince 2021 a pak na 8. května 2022, máme pro Vás tuto zprávu.

Společnost Ticket Art nám za tento koncert nezaplatila žádné zálohy a je otázkou, zda nám tržbu, kterou díky Vám za prodej vstupenek na tento koncert získala, někdy zaplatí. Od vedení této společnosti nemáme žádné zprávy od jara 2021. Protože Vás nechceme o sváteční zážitek připravit, jsme rozhodnuti diváky, kteří přijdou s platnou vstupenkou od Ticket Art na koncert 8. května pustit. Není vyloučené, že Ticket Art prodal místa několikrát a za tyto případné potíže neneseme žádnou zodpovědnost. Vstupenky nemusíte nijak vyměňovat, vstup do hlediště bude od 18:00 hodin, koncert začíná v 19:00. 

Dejte nám prosíme, vědět do 15. prosince 2021 vyplněním formuláře níže. Vaše místa budou jinak byla považována za neprodaná. 

23. listopadu 2021 byla poslední možnost uplatnit svou pohledávku vůči Ticket Art prostřednictvím jejího přihlášení zde

Formulář slouží k identifikaci diváků se vstupenkami zakoupenými v síti Ticket Art a nevytváří žádný obchodní vztah mezi divákem a společností Celebrity Management (pořadatel koncertu).